HAKKIMIZDA

Hakkımızda
A+ A- 

HAKKIMIZDA

Ticaret Hayatına, 1982 yılında   Konya’nın ilk sanayi merkezlerinden olan Eski Sanayide ATLAS TİCARETHANESİ adıyla başlayan Firmamız boya sektöründe hizmet vermektedir. Hizmet kalitesini ve verimliliğini artırmak amacıyla,kurumsallaşma kararı alan Firmamız  1996 yılında  bu günkü ticari ismimiz olan ATLAS BOYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanını aldı ve hizmetlerine bu şekilde devam etmektedir.


Firmamız,  artan iş potansiyeli ve güzel Konya’mızda yapılan şehir plânlama çalışmaları neticesinde sanatkârlarımızın organize sanayi bölgesine yönelmesiyle, siz değerli firmalarımıza daha hızlı hizmet sağlayabilmesi amacıyla 2006 yılında şu andaki yeni modern yerine taşınmıştır.
Oto Boyaları toptan dağıtımı ve Sanayi Grubu Boyaları Bayilikleri bulunan firmamız bayilik ağını, Sintaş, Sika, Hempel ve Asboya bayiliği    ile güçlendirerek, hizmet ve çözüm olanaklarını arttırmıştır.


Tedarikçilerimizi çevreci ürünler sunmaya, müşterilerimizi çevreci ürünler kullanmaya teşvik eden Firmamız, toplumsal sorumluluklarımız çerçevesinde üzerine düşen görevi en güzel şekilde uygulamaya devam etmektedir.


Günümüz teknolojisini, pazar araştırmalarını ve Ar-Ge çalışmalarını yakından takip eden Firmamız, yeni çözüm ve fikirlerle sizlere daha iyi hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Saygılarımızla,

 

ATLAS BOYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Rasit Küçüksarıkulak
Genel Müdür

 

 ARA

YOL TARİFİ

MAİL GÖNDER