Epoksi Zemin Kaplama

Untitled-4

Asepoksi Self Levelling Kaplama

Tanım: Epoksi reçine esaslı, iki bileşenli, kimyasal ve fiziksel etkilere karşı mukavemeti yüksek, parlak bir son kat boyadır.

Özellikler: Mükemmel yapışması, aşınma ve sürtünmeye karşı yüksek direnci, deniz suyu, mineral yağlar ve bir çok kimyasal maddeye karşı dayanıklı olması gibi üstün özelliklere sahip bir son kat boyadır.

Untitled-4

Asepoksi Solventli Beton Emprenye Astar

Tanım: Asepoksi Solventli Beton Emprenye Astarı, çift komponentli, vernik görünümlü epoksi astardır.Ayrıca tüm ahşap çalışmalar için de uygun olup ahşabın derinliklerine nüfuz ederek ahşabı emprenye eder, aderansı arttırır.

Özellikler: Asepoksi Solventli Beton Emprenye Astarı iyi bir elastikiyete sahiptir.Uygulandığı yüzeylere mükemmel yapışma yapar.Ahşap yüzeyleri de emprenye ederek daha sonra yapılacak uygulamalar için aderansı arttırır, tüm elyaf laminasyonlar için de aderans sağlar.

Untitled-4

 

Asepoksi Self Levelling Kaplama

Tanım: Renkli, çift komponentli, sert, epoksi zemin kaplamasıdır.

Özellikler: Asepoksi Self Levelling Kaplama ağır işlevli zeminlerin kaplanması amacıyla kullanılan bir sistemdir.Tüm yüzeylere  mükemmel yapışma sağlar.Genelde endüstriyel zeminlerde kullanılır.Kimyasallara karşı direnci yüksektir.Isıyı iletmeden kürlenir.